Veiklos sritis: Pramoninės prekės

BRANDELEKTRA

ĮDIEGIMO ISTORIJA

Didėjantis užsakymų skaičius ir augantis asortimentas klientą paskatino investuoti į pažangią ir efektyvią B2B sistemą. Sistema ženkliai sumažina vadybos krūvį, o klientams suteikia galimybę savarankiškai bet kada ir iš bet kur suformuoti užsakymą, peržiūrėti vykdomų užsakymų statusus, inicijuoti atkrovimą, peržiūrėti sąskaitas kainoraščius ir t.t.

Krepšelio pildymo patogumui naudojami šablonai, copy&paste pridėjimas ir kt.

Didelis dėmesys skirtas technologiniams sprendimams, leidžiantiems vykdyti greitą paiešką ir darbą su krepšeliais esant 1 milijonui kortelių.

Užsakovas patenkintas pradiniu funkcionalumu, todėl tęsiamos investicijos dėl papildomo funkcionalumo – tikėtina atsiras komercinių pasiūlymų transliavimas į B2B sistemą ir galimybė klientui užsakyti prekes iš komercinio pasiūlymo ir t.t.

Billing’o ir mokėjimo priminimų sistema

Inovatyvi skolų valdymo sistema – tai centralizuotas įrankis, kuris padeda klientams paprastai valdyti atsiskaitymus: apdoroja duomenis, automatiškai yra siunčiami priminimai, perspėjimai ir pretenzijos. Mokėjimo priminimo sistema duomenų generavimui naudoja AvaNotify, kuri turi API sąsają, todėl gali būti integruojama su įvairiomis VVS.

Skolų valdymo sistema apima tokias funkcijas, kaip prenumeratos paslaugų (pvz.: nuoma, aptarnavimas) valdymą. Lanksti skolos mokėjimo sistema pateikia kelis skolos valdymo būdus, leidžia sekti skolos valdymo procesą. Ši sistema leis Jums lengviau administruoti skolos valdymo procesą, išvengti finansinių nuostolių.

  • atsiskaitymų valdymas (priminimai, perspėjimai, pretenzijos)
  • prenumeratos (periodinių) paslaugų (pvz.: nuoma, aptarnavimas) valdymas

MARCOLOPL

„Marcopol“ yra pirmaujantis Europoje įvairiausių varžtų ir sraigtų gamintojas bei plačiausio rinkoje statybinių cheminių medžiagų, tvirtinimo sprendimų bei tvirtinimo detalių asortimento platintojas daugeliui ekonomikos sektorių.

Pažangių kontrolės procesų dėka „Marcopol“ produktai atitinka visus kokybės reikalavimus ir turi būtinus europinius sertifikatus. „Marcopol“ padeda Klientams optimizuoti jų galutines pirkimo išlaidas. Jau 36 metus Klientų pasitenkinimas yra svarbiausias bendrovės tikslas. „Marcopol“ tai prekės ženklas, kuris jungia.

LINOKSA

Pagrindinė UAB „LINOKSA“ veikla – nerūdijančio plieno ir aliuminio prekyba.

Metalo gaminiai importuojami iš visos Europos gamintojų, o siūloma produkcija atitinka visus ES reikalavimus bei standartus.

DOGAS, UAB

ĮDIEGIMO ISTORIJA

Daugelis Kliento partnerių ne visada žinodami aktualų prekių asortimentą, aktualius likučius, aktualią kainodarą, šios informacijos kas dieną teiraudavosi Kliento vadybininkų. Be to, partneriai užsakymus ruošdavo ir pateikdavo nesuderintame formate,  o vadybininkai juos savarankiškai turėjo suvedinėti į sistemą. Taip buvo neužtikrinama operatyvi informacijos sklaida, bei neefektyviai naudojami vadybininkų resursai.

Klientas jau anksčiau, kaip pagrindinę verslo valdymo sistemą, buvo pasirinkęs ir įdiegęs “1C:Prekybos valdymas 8”. Naudojant šią sistemą, duomenų bazėje buvo daug partneriams aktualios ir reikiamos informacijos, todėl buvo pasirinkta įdiegti internetinę parduotuvę, glaudžiai integruotą su “1C:Prekybos valdymas 8”, kad nereikėtų dubliuoti informacijos ir organizuoti komplikuotų duomenų mainų.

Rezultate visi partneriai, prisijungę prie internetinės parduotuvės, mato sau aktualią informaciją, gali operatyviai daryti užsakymus, o jie automatiškai patenka į VVS. Vadybininkams užduodama mažiau klausimų ir jiems nereikia pakartotinai įvedinėti užsakymų. Kaip dar vieną papildomą pliusą galima paminėti, kad parduotuvė prieinama ne tik partneriams, o ir galutiniams pirkėjams, tokiu būdu po truputį auga prekybos internetu apyvarta.

RETAL BALTIC, UAB

RETAL Baltic yra įmonių grupės RETAL Industries Ltd., jungiančios 12 įmonių bei užsiimančios PET granulių ir pakuočių gamyba, narė.

Sistemą “Prekybos valdymas 8” naudojame nuo 2010 metų. Sistemoje yra labai patogi informacijos analizė, nes ataskaitos leidžia paprastai ir greitai gauti informaciją įvairiausiais pjūviais, o tai labai svarbu mūsų darbe.

UAB “RETAL Baltic” vyr. buhalterė Nina Marinova

TECHNOGAJA, UAB

UAB „TECHNOGAJA“ – specializuotos veiklos bendrovė. Ilgametė darbo patirtis ir augantys klientų poreikiai skatino įmonės darbuotojus tiekti ypatingus produktus, kurie pateisintų reiklių klientų reikalavimus kokybei ir ilgaamžiškumui.

UAB „TECHNOGAJA“ siūlo įsigyti: oro valymo filtrus, oro filtravimo įrenginius, dažymo įranga ir įrankius, konvejerius ir konvejerines sistemas, pramoninę plovimo įrangą, skiediklio perdirbimo įrenginius.

PROTON ENGINEERING, UAB

Nuo 2002 metu Proton Engineering teikia kvalifikuotus aukšto dažnio elektroninių prietaisų ir antenų gamybos sprendimus. Gamyba vykdoma Vilniuje, kur yra aukštos kvalifikacijos RF inžinieriai ir mažos gamybos sąnaudos. Šiomis dienomis, klientams visame pasaulyje Proton Engineering teikia kvalifikuotas RF paslaugas gamybiniams sprendimams, visiškai paruoštiems naudojimui.

  • 1
  • 2