Veiklos sritis: Statybinės prekės

Brandelektra

ĮDIEGIMO ISTORIJA

Didėjantis užsakymų skaičius ir augantis asortimentas klientą paskatino investuoti į pažangią ir efektyvią B2B sistemą. Sistema ženkliai sumažina vadybos krūvį, o klientams suteikia galimybę savarankiškai bet kada ir iš bet kur suformuoti užsakymą, peržiūrėti vykdomų užsakymų statusus, inicijuoti atkrovimą, peržiūrėti sąskaitas kainoraščius ir t.t.

Krepšelio pildymo patogumui naudojami šablonai, copy&paste pridėjimas ir kt.

Didelis dėmesys skirtas technologiniams sprendimams, leidžiantiems vykdyti greitą paiešką ir darbą su krepšeliais esant 1 milijonui kortelių.

Užsakovas patenkintas pradiniu funkcionalumu, todėl tęsiamos investicijos dėl papildomo funkcionalumo – tikėtina atsiras komercinių pasiūlymų transliavimas į B2B sistemą ir galimybė klientui užsakyti prekes iš komercinio pasiūlymo ir t.t.

Billing’o ir mokėjimo priminimų sistema

Šiuo metu labiausiai koncentruojamės į šias sritis:

  • atsiskaitymų valdymą (priminimai, perspėjimai, pretenzijos)
  • prenumeratos (periodinių) paslaugų (pvz.: nuoma, aptarnavimas) valdymą

Mokėjimo priminimams generuoti naudojame sistemą AvaNotify, kuri  turi API sąsają, todėl gali būti integruojama su įvairiomis VVS.

DRŪTSRAIGTIS

Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė bei mažmeninė prekyba tvirtinimo detalėmis ir įrankiais. Mūsų siūlomų prekių asortimentas yra labai platus ir atsižvelgiant į didėjančius klientų poreikius bei naujoves rinkoje, nuolatos papildomas naujais produktais. Visada stengiamės užtikrinti reikiamą prekių kiekį sandėlyje.

MARCOLOPL

„Marcopol“ yra pirmaujantis Europoje įvairiausių varžtų ir sraigtų gamintojas bei plačiausio rinkoje statybinių cheminių medžiagų, tvirtinimo sprendimų bei tvirtinimo detalių asortimento platintojas daugeliui ekonomikos sektorių.

Pažangių kontrolės procesų dėka „Marcopol“ produktai atitinka visus kokybės reikalavimus ir turi būtinus europinius sertifikatus. „Marcopol“ padeda Klientams optimizuoti jų galutines pirkimo išlaidas. Jau 36 metus Klientų pasitenkinimas yra svarbiausias bendrovės tikslas. „Marcopol“ tai prekės ženklas, kuris jungia.

LINOKSA

Pagrindinė UAB „LINOKSA“ veikla – nerūdijančio plieno ir aliuminio prekyba.

Metalo gaminiai importuojami iš visos Europos gamintojų, o siūloma produkcija atitinka visus ES reikalavimus bei standartus.

GINESTRA, UAB

Esame “Varžtų pasaulis” – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklas, jungiantis 13 parduotuvių ir urmo sandėlius, o mūsų specializacija – tvirtinimo elementai ir metalo gaminiai.

ĮDIEGIMO ISTORIJA

Naudojant senąją sistemą, Klientas susidūrė su neišprendžiamomis našumo problemomis, kuomet net ir pastačius galingus serverius, tiek kasdienių, tiek srautinių operacijų atlikimas užtrukdavo nepatogiai ilgai. Be to, sena sistema neturėjo tinkamų technologinių priemonių Klientui savarankiškai atlikti norimus funkcionalumo papildymus. Įmonei planuojant dar labiau plėstis ir didinti darbo vietų skaičių bei dirbti   kuo efektyviau, t. y. kad sistema greitai prisitaikytų prie kintančių ir augančių poreikių, tai reiškė neabejotiną poreikį atsinaujinti.

Klientas potencialių naujosios sistemos tiekėjų paprašė atlikti realius našumo bandymus. Bandant “1C:Prekybos valdymas 8” našumą, į bandomąją duomenų bazę buvo importuota dešimtys tūkstančių prekių kortelių, sugeneruoti tūkstančiai pajamavimo ir realizavimo dokumentų ir stebima kaip greitai sistema atlieka operacijas. Taip pat Kliento IT skyriui parodyta ir išaiškinta, kaip naudojant specialų konfigūravimo įrankį, vadinamą Konfigūratoriumi, Klientas savarankiškai gali kurti tiek primityvias spausdinimo formas ar ataskaitas, tiek naujus ir sudėtingus modulius. Tiek bandymų rezultatai, tiek technologinės galimybės lėmė tai, kad Klientas pasirinko “1C:Prekybos valdymas 8” sistemą.

Šiuo metu jau šešeri metai kaip Klientas sėkmingai dirba su sistema. Technologinė platforma “1C:Organizacija 8” ir konfigūracija “1C:Prekybos valdymas 8” puikiai susitvarko su duomenų srautais ir apkrovomis, todėl naudotojai nejaučia jokio stabdymo ir dirba efektyviau. Išnaudojant konfigūravimo galimybes, Klientas savarankiškai susikūrė begalę specifinių ataskaitų, apdorojimo procedūrų ir net ištisus modulius, tokius kaip: tarnybinių pranešimų valdymas, lojalumas – „Kliento pinigai“ ir kt.

DOGAS, UAB

ĮDIEGIMO ISTORIJA

Daugelis Kliento partnerių ne visada žinodami aktualų prekių asortimentą, aktualius likučius, aktualią kainodarą, šios informacijos kas dieną teiraudavosi Kliento vadybininkų. Be to, partneriai užsakymus ruošdavo ir pateikdavo nesuderintame formate,  o vadybininkai juos savarankiškai turėjo suvedinėti į sistemą. Taip buvo neužtikrinama operatyvi informacijos sklaida, bei neefektyviai naudojami vadybininkų resursai.

Klientas jau anksčiau, kaip pagrindinę verslo valdymo sistemą, buvo pasirinkęs ir įdiegęs “1C:Prekybos valdymas 8”. Naudojant šią sistemą, duomenų bazėje buvo daug partneriams aktualios ir reikiamos informacijos, todėl buvo pasirinkta įdiegti internetinę parduotuvę, glaudžiai integruotą su “1C:Prekybos valdymas 8”, kad nereikėtų dubliuoti informacijos ir organizuoti komplikuotų duomenų mainų.

Rezultate visi partneriai, prisijungę prie internetinės parduotuvės, mato sau aktualią informaciją, gali operatyviai daryti užsakymus, o jie automatiškai patenka į VVS. Vadybininkams užduodama mažiau klausimų ir jiems nereikia pakartotinai įvedinėti užsakymų. Kaip dar vieną papildomą pliusą galima paminėti, kad parduotuvė prieinama ne tik partneriams, o ir galutiniams pirkėjams, tokiu būdu po truputį auga prekybos internetu apyvarta.

IRLANDA, UAB

UAB “Irlanda” – viena didžiausių kompanijų Lietuvoje, importuojanti ir prekiaujanti aukštos kokybės keraminėmis, akmens masės plytelėmis bei kitomis vidaus ir lauko apdailos medžiagomis, taip pat lyderiaujanti rinkoje atliekant pramoninių grindų betonavimo ir plytelių klojimo darbus.

SANTERA, S. Videikos įmonė

S. Videikos įmonė „Santera“ – STATYBOMS, RENOVACIJAI, ŠILDYMUI.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba (virš 30 000 prekių pavadinimų): statybinės medžiagos, santechnikos bei šildymo įranga, įrankiai, tvirtinimo elementai, durys, apdailos prekės, sodo bei parko priežiūros prekės ir technika, techninės dujos.

  • 1
  • 2