Naudotojų skaičius: 1-4

RETAL BALTIC, UAB

RETAL Baltic yra įmonių grupės RETAL Industries Ltd., jungiančios 12 įmonių bei užsiimančios PET granulių ir pakuočių gamyba, narė.

Sistemą “Prekybos valdymas 8” naudojame nuo 2010 metų. Sistemoje yra labai patogi informacijos analizė, nes ataskaitos leidžia paprastai ir greitai gauti informaciją įvairiausiais pjūviais, o tai labai svarbu mūsų darbe.

UAB “RETAL Baltic” vyr. buhalterė Nina Marinova

UTVT, UAB

Vandens masažo įranga, masažo vonios, garo kabinos – didmeninė prekyba.

Pradėjus naudotis programa supratau, kad buhalteriniai darbai gali būti nudirbti greitai ir lengvai. Teigiamai nuteikia ir malonus įmonės kolektyvas.

UAB “UTVT” direktorius

FIRMA EKVINOKCIJA, UAB

Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais.

Programa naudojamės jau labai senai – ji visiškai patenkina mūsų poreikius, o Avakompas kolektyvas – mūsų poreikius net pernoksta!

UAB Firma “Ekvinokcija” vadovė Otilija Kožemiako

FINCOM.LT, UAB

Esame pasirengę dirbti su visais, kurie planuoja pradėti darbą Lietuvos ir Europos rinkose su minimaliomis sąnaudomis ir be rizikos.

LORANNA GROUP, UAB

UAB „Loranna Group“ – apskaitos, teisinių paslaugų įmonė. Vienas svarbiausių dalykų, užtikrinančių verslo sėkmę, yra išsamus ir aiškus mokesčių srities supratimas bei kruopštus įmonės apskaitos tvarkymas. UAB „LORANNA GROUP“ yra jauna, veržli ir atsakinga įmonė, siekianti pasiekti geriausių rezultatų, užsitarnaudama savo klientų pasitikėjimą, lojalumą ir pasitenkinimą mūsų darbo rezultatais. Įmonė įsikūrusi Vilniuje.

Sistemą „Prekybos valdymas 8“ naudojame nuo 2008 metų. Esame labai patenkinti paslaugiu UAB “Avakompas” kolektyvu, operatyvia pagalba, o ypač patogia ir lanksčia programa, kurią įdiegus kasdienis mūsų darbas pasidarė žymiai paprastesnis ir greitesnis. Sistema „Prekybos valdymas 8“ puikiai atitinka mūsų poreikius vedant įvairių sričių buhalterinę apskaitą: tiek prekybos, gamybos, tiek statybos bei įvairių paslaugų srityse.

UAB „LORANNA GROUP” vyr. buhalterė Laura Karklaitė

SK INTRA BALTIC, UAB

Įmonė atlieka technologinės įrangos ir vamzdynų  remonto bei aptarnavimo darbus chemijos, naftos ir chemijos, naftos ir dujų, energetikos ir kitose pramonės šakose. Mūsų darbuotojai – aukštos kvalifikacijos diplomuoti inžinieriai ir technikos specialistai, turintys didelę patirtį atliekant montavimo ir remonto darbus.

Sistemą “Prekybos valdymas 8” naudojame nuo 2013 metų vasario. Įdiegus sistemą, kasdienis buhalterio ir apskaitos darbas pasidarė paprastesnis ir patogesnis. Naudojam daug funkcijų skirtų personalo valdymui. Planuojama programa naudoti ne tik buhalterijai, bet ir pasiūlymų paruošime.

UAB “SK INTRA BALTIC” vyr. buhalterė Jelena Tiunina

  • 1
  • 2