Atsiliepimai

Adampolis

Įmonės veiklos automatizavimui pasirinkome būtent „1C:Prekybos valdymas“, nes nedaugelis gali pasiūlyti vientisą sistemą, apimančią visus mums svarbius modulius. Be kitų automatizuotų vietų, atskirai verta paminėti sandėlio valdymo sprendimą. Vien efektyvesni inventorizacijos procesai generuoja pakankamą naudą, kad sprendimą laikytume atsipirkusiu.

UAB “Adampolis” IT projektų vadovas Giedrius Gelažnikas


EVELKAS, UAB

Įdiegus ISVM ir organizavus adresinę apskaitą, padidėjo sandėlininkų darbo efektyvumas. Naudojant adresus, brūkšninius kodus ir duomenų kaupiklius, minimizuota tikimybė suklysti, o operacijos atliekamos greičiau. Atsirado galimybė daryti dalines ir automatines inventorizacijas, o tai leidžia pasitikėti prekių likučiais programoje.

UAB “Evelkas” finansų direktorius Artūras Mazurkevičius


RETAL BALTIC, UAB

Sistemą “Prekybos valdymas 8” naudojame nuo 2010 metų. Sistemoje yra labai patogi informacijos analizė, nes ataskaitos leidžia paprastai ir greitai gauti informaciją įvairiausiais pjūviais, o tai labai svarbu mūsų darbe.

UAB “RETAL Baltic” vyr.buhalterė Nina Marinova


SK INTRA BALTIC, UAB

Sistemą “Prekybos valdymas 8” naudojame nuo 2013 metų vasario. Įdiegus sistemą, kasdienis buhalterio ir apskaitos darbas pasidarė paprastesnis ir patogesnis. Naudojam daug funkcijų skirtų personalo valdymui. Planuojama programa naudoti ne tik buhalterijai, bet ir pasiūlymų paruošime.

UAB “SK INTRA BALTIC” vyr. buhalterė Jelena Tiunina


KRINONA, UAB

Įdiegus adresinę sandėlio apskaitą centriniame sandėlyje, išsisprendė problemos su likučių tikslumu. Kaupiklių, kurie sujungti su sistema bevieliu ryšiu, pagalba prekės atrenkamos bei padedamos tiksliai ir sparčiai.

UAB “Krinona” direktoriaus pavaduotojas Renaldas Pleškys


ALBA, UAB

“Prekybos valdymas 8” dar tik pradėjome naudoti (nuo 2013 metų vasaros), todėl iškyla daug klausimų į kuriuos labai operatyviai reaguoja UAB “AVAKOMPAS” konsultantė Akvilė Budrytė-Banelienė.

UAB “ALBA” vyr. buhalterė Sabina Bagurskienė


LORANNA GROUP, UAB

Sistemą „Prekybos valdymas 8“ naudojame jau penkerius metus. Esame labai patenkinti paslaugiu UAB „Avakompas“ kolektyvu, operatyvia pagalba, o ypač patogia ir lanksčia programa, kurią įdiegus kasdienis mūsų darbas pasidarė žymiai paprastesnis ir greitesnis.

Laura Karklaitė, vyr. buhalterė


UTVT, UAB

Pradėjus naudotis programa supratau, kad buhalteriniai darbai gali būti nudirbti greitai ir lengvai. Teigiamai nuteikia ir malonus įmonės kolektyvas.

UAB “UTVT” direktorius


SVELITUS, UAB

Sistemą “Prekybos valdymas 8” naudojame nuo 2010 metų.  Ši sistema palengvino ne tik apskaitos tarnybos, bet ir vadovų darbą, kadangi apstu reikiamų ataskaitų, kurias galime suformuoti įvairiai pjūviais. Didelis ačiū Akvilei – ji visuomet padeda, pataria.

UAB “Svelitus” direktoriaus pavaduotoja Ilona Sakavičienė


PRŪDIŠKIŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Esame patenkinti darbu su programa ,,Dietinis maitinimas”, nes ji leidžia dirbti efektyviau tiek mitybos, tiek apskaitos padaliniui, formuoja visas reikiamas ataskaitas bei formas, programos naudojimas yra paprastas, patogus bei lankstus.

Prūdiškių socialinės globos namai, dietistė Julija Tinčurinienė


VEISIEJŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Įdiegus programą “Dietinis maitinimas”, dietisto darbas tapo gerokai paprastesnis, nes yra visos reikiamos ataskaitos ir formos, plačios kopijavimo galimybės.

Veisiejų socialinės globos dietistė


PABRADĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI

Dietinio maitinimo programą naudojame nuo 2006m. Šia programą rekomenduojame ir kitiems. Esame patenkinti programos funkcionalumu ir aptarnavimu, tikrai labai palengvino mūsų darbą. Ačiū jums.

Pabradės socialinės globos namai