ČIA MARKET, UAB

ĮDIEGIMO ISTORIJA

Uždaroji akcinė bendrovė „ČIA MARKET“ įkurta, siekiant gerinti ir patenkinti įvairiausių klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti, skatinti prekybos efektyvumo didinimą, plėtoti prekių pasiūlą. Tinklą sudaro apie 150  firminių parduotuvių, įsikūrusių daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių.

Šiandien auga poreikis vis sudėtingesnių technologinių sprendimų, kurie leistų veiklą kiek įmanoma automatizuoti, kontroliuoti darbo procesus. Nenaujinta techninė įranga buvo neefektyvi, mažose erdvėse buvo nepatogu naudotis standartiniais personaliniais kompiuteriais. Standartinė programinė įranga nesiūlė platesnio ir efektyvesnio funkcijų spektro: apsiribota pardavimų registravimu ir kitomis įprastinėmis funkcijomis.

Įdiegus “Prekybos valdymas 8” programinę įrangą, buvo išplėstos kasininko darbo vietoje naudojamos funkcijos, o jų atlikimas tapo greitesnis ir efektyvesnis.  Naudojant  specializuotą įrangą buvo pagreitintas įvairių funkcijų iškvietimas, atsirado galimybė kasininkui atlikti ne tik pardavimo funkcijas, bet ir  užsakymus tiekėjams, prekių apskaitą,  naudoti sudėtingesnes lojalumo schemas,  ir kt.

Prekybos taškuose, turinčiuose tik kasos kompiuterį, įdiegtas prekių sandėlio valdymas. Atsargų operacijos atliekamos paprastai ir greitai, nuskanuojant prekes ir įvedant jų kiekį. Prekybiniame taške atliktos atsargų operacijos automatiškai nusiunčiamos centrui. Šios sistemos diegimo tikslas – operatyviai  ir efektyviai valdomas parduotuvių tinklas.

Naujos techninės ir programinės galimybės leido ne tik greičiau ir paprasčiau atlikti kasininko darbo funkcijas, bet ir kokybiškiau aptarnauti pirkėją.

http://www.ciamarket.lt/