Avakompas: Buhalterija 8

Buhalterinės apskaitos programa „Avakompas:Buhalterija 8“ – sukurta remiantis viena populiariausių apskaitos programų daugelyje šalių „1C:Buhalterija 8“. Draugiškos vartotojo sąsajos, lengvo įsisavinimo, tikslingo funkcionalumo ir priimtinos kainos dėka ši apskaitos programa populiarėja ir Lietuvoje.

buhalterinė programa
 • Avakompas: Buhalterija 8

  Buhalterinės programos pagalba galima vesti bet kokios komercinės vieklos įmonių buhalterinę apskaitą, suprantamai pateikti ekonominę informaciją įmonių vadovams, suformuoti finansinę atskaitomybę ir mokesčių dekaracijas.

  Greitas ir savarankiškas programos įsisavinimas

  Starto pagalbininkas – instrumentas, kurio dėka aiškiai ir greitai atliekamas programos, apskaitos politikos, vartotojo parametrų nustatymas ir pirminės informacijos užpildymas.

  Pradinių likučių įvedimo pagalbininkas - instrumentas, kurio dėka aiškiai ir vienoje vietoje įvedami pradiniai ilgalaikio turto, atsargų, piniginių lėšų, skolų ir visi kiti likučiai.

  Patarimai – instrumentas pasiekiamas bet kokioje programos vietoje ir pateikiantis tai vietai aktualių patarimų suvestinę.

  ​Patogi ir greita įvestos informacijos analizė

  Sintetinių ataskaitos rodiklių analitinis pateikimas (drilldown). Pavyzdžiui: ataskaitoje „Apyvartų žiniaraštis“ 

  buhalterinių sąskaitų apyvartos įprastai pateikiamos viena eilute, tačiau spragtelėjus pelyte ant norimos sumos ji čia pat detalizuojama pagal datas, dokumentus ir pan. Taigi pradedant nuo sintetinės sumos galima pereiti iki pat buhalterinius pravedimus suformavusio dokumento.

  Finansinės atskaitomybės rodiklių analitinis pateikimas (drilldown). Pavyzdžiui: suformavus pelno (nuostolių) ataskaitą ir

  spragtelėjus, tarkim ant eilutės „Veiklos sąnaudos“ sąnaudos detalizuojamos pagal buhalterines sąskaitas, išlaidų straipsnius ir pan.

  Buhalterio monitorius – specialus langas, kuriame grafiškai pateikiama visa aktualiausia informacija: piniginių lėšų likučiai ir savaitės dinamika, didžiausi debitoriai ir kreditoriai bei debitorinio ir kreditorinio įsiskolinimo dinamika.

  Vadovo monitorius – specialus langas, kuriame grafiškai pateikiama visa aktualiausia informacija: pardavimai, debitoriai, kreditoriai, piniginių lėšų likučiai ir kt.