FIRMA EKVINOKCIJA, UAB

Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais.

Programa naudojamės jau labai senai – ji visiškai patenkina mūsų poreikius, o Avakompas kolektyvas – mūsų poreikius net pernoksta!

UAB Firma “Ekvinokcija” vadovė Otilija Kožemiako

Gabrilė

UAB “GABRILĖ” įsteigta 1996 m. gruodžio 23d. Įmonė įtraukta į audito įmonių, turinčių teisę atlikti auditą, sąrašą (pažymėjimo Nr. 000101).

LORANNA GROUP, UAB

UAB „Loranna Group“ – apskaitos, teisinių paslaugų įmonė. Vienas svarbiausių dalykų, užtikrinančių verslo sėkmę, yra išsamus ir aiškus mokesčių srities supratimas bei kruopštus įmonės apskaitos tvarkymas. UAB „LORANNA GROUP“ yra jauna, veržli ir atsakinga įmonė, siekianti pasiekti geriausių rezultatų, užsitarnaudama savo klientų pasitikėjimą, lojalumą ir pasitenkinimą mūsų darbo rezultatais. Įmonė įsikūrusi Vilniuje.

Sistemą „Prekybos valdymas 8“ naudojame nuo 2008 metų. Esame labai patenkinti paslaugiu UAB “Avakompas” kolektyvu, operatyvia pagalba, o ypač patogia ir lanksčia programa, kurią įdiegus kasdienis mūsų darbas pasidarė žymiai paprastesnis ir greitesnis. Sistema „Prekybos valdymas 8“ puikiai atitinka mūsų poreikius vedant įvairių sričių buhalterinę apskaitą: tiek prekybos, gamybos, tiek statybos bei įvairių paslaugų srityse.

UAB „LORANNA GROUP” vyr. buhalterė Laura Karklaitė