Verslo valdymo programos

„Avakompas“ verslo valdymo programos sukurtos pažangių 1С sprendimų pagrindu. Mūsų siūlomos verslo valdymo programos gali būti naudojamos bet kurios veiklos srities įmonėse. Siūlome tikslines verslo valdymo bei apskaitos programas didmenine, mažmenine ar el. prekyba užsiimančioms įmonėms, o taip pat specializuotas programas viešojo sektoriaus įmonėms.

Jeigu turite klausimų ar Jums reikalinga pagalba renkantis verslo valdymo programą – susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums itin patrauklų pasiūlymą!

Prekybos valdymas 8

Prekybos valdymas 8

Verslo valdymo sistema „Prekybos valdymas 8“ leidžia kompleksiškai automatizuoti visos įmonės veiklą. Galingo funkcionalumo ir plėtimo galimybių dėka, ši sistema gali efektyviai pasitarnauti tiek augančiam, tiek stambiam verslui. Verslo valdymo sistema “Prekybos valdymas 8” yra pilnai paruošta integracijai su i.MAS (i.SAF, i.VAZ, SAF-T).

Detaliau

Specializuota sandėlio valdymo sistema (SVS)

Specializuota sandėlio valdymo sistema (SVS)

Sandėlio valdymo sistema sukurta toms įmonėms, kurių poreikių netenkina tradicinės sandėlio apskaitos funkcijos. Taip nutinka tuomet, kai sandėlyje yra šimtai ir tūkstančiai lentynų su dešimtimis ir šimtais tūkstančių prekių.
Sandėlio valdymo sistema integruojama su kitomis apskaitos ir verslo valdymo sistemomis.

Detaliau

E-parduotuvė

E-parduotuvė

Elektroninės prekybos valdymo sistema “E-parduotuvė” leidžia įmonėms įsidiegti internetinę parduotuvę ir taip sukurti papildomą prekių ar paslaugų realizavimo kanalą bei padidinti darbo su partneriais – distributoriais efektyvumą.
Elektroninės prekybos valdymo sistema “E-parduotuvė” absoliučiai integruojama su verslo valdymo sistema “Prekybos valdymas 8”.

Detaliau

Avakompas: Buhalterija 8

Avakompas: Buhalterija 8

Buhalterinė apskaitos programa “Avakompas: Buhalterija 8“ skirta Lietuvos verslo įmonėms. Ši buhalterinė programa suteikia galimybę vesti bet kokios komercinės veiklos įmonių buhalterinę apskaitą, suprantamai pateikti ekonominę informaciją įmonių vadovams, suformuoti finansinę atskaitomybę ir mokesčių deklaracijas.
Buhalterinė programa “Avakompas: Buhalterija 8“ yra pilnai paruošta būsimam Euro įvedimui.

Detaliau

Dietinis maitinimas

Dietinis maitinimas

Maisto produktų apskaitos bei patiekalų gamybos sistema “Dietinis maitinimas“ skirta socialinės globos ir rūpybos bei sveikatos priežiūros įstaigoms.
Programą “Dietinis maitinimas” sėkmingai naudoja dešimtys pensionatų, specialiųjų mokyklų ir kitų socialinės globos ir rūpybos bei sveikatos priežiūros įstaigų.

Detaliau

Konsolidavimas

Konsolidavimas

Atskaitomybės konsolidavimo sistema „Konsolidavimas“ skirta vidutinės ir didelės struktūros organizacijoms, kuriose dalis informacijos iš skyrių, padalinių, filialų ar kitų struktūrinių vienetų surenkama ataskaitomis. Joje numatytos lanksčios elektroninių ataskaitų sukūrimo, duomenų kontrolės ir analizės priemonės.

Detaliau