Verslo valdymo sistemos

„Avakompas“ verslo valdymo sistemos sukurtos pažangių 1С sprendimų pagrindu. Mūsų siūlomos verslo valdymo sistemos ir sprendimai gali būti naudojami bet kurios veiklos srities įmonėse. Siūlome tikslinius verslo valdymo bei apskaitos sprendimus didmenine, mažmenine ar el. prekyba užsiimančioms įmonėms, o taip pat specializuotus sprendimus viešojo sektoriaus įmonėms.

Verslo valdymo sistemos visų darbo procesų valdymui

Mūsų sukurtos verslo valdymo sistemos apima visą gamybos, prekybos bei apskaitos ciklą. Jos padeda efektyviai valdyti gamybos procesus, visą tiekimo grandinę, sandėlį, santykius su klientais, užsakymus, pardavimus, atsiskaitymus, apskaitą.

Verslo valdymo sistemos realizuotos remiantis pažangia technologine platforma “1C:Organizacija 8”, kuri užtikrina greitaveiką net ir esant dideliems duomenų kiekiams bei srautams.

Jeigu turite klausimų ar Jums reikalinga pagalba renkantis verslo valdymo sistemą – susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums itin patrauklų pasiūlymą!

Prekybos valdymas 8

Prekybos valdymas 8

Verslo valdymo sistema „Prekybos valdymas 8“ leidžia kompleksiškai automatizuoti visos įmonės veiklą. Galingo funkcionalumo ir plėtimo galimybių dėka, ši sistema gali efektyviai pasitarnauti tiek augančiam, tiek stambiam verslui. Verslo valdymo sistema “Prekybos valdymas 8” yra pilnai paruošta integracijai su i.MAS (i.SAF, i.VAZ, SAF-T).

Detaliau

Specializuota sandėlio valdymo sistema (SVS)

Specializuota sandėlio valdymo sistema (SVS)

Sandėlio valdymo sistema sukurta toms įmonėms, kurių poreikių netenkina tradicinės sandėlio apskaitos funkcijos. Taip nutinka tuomet, kai sandėlyje yra šimtai ir tūkstančiai lentynų su dešimtimis ir šimtais tūkstančių prekių.
Sandėlio valdymo sistema integruojama su kitomis apskaitos ir verslo valdymo sistemomis.

Detaliau

E-parduotuvė

E-parduotuvė

Elektroninės prekybos valdymo sistema “E-parduotuvė” leidžia įmonėms įsidiegti internetinę parduotuvę ir taip sukurti papildomą prekių ar paslaugų realizavimo kanalą bei padidinti darbo su partneriais – distributoriais efektyvumą.
Elektroninės prekybos valdymo sistema “E-parduotuvė” absoliučiai integruojama su verslo valdymo sistema “Prekybos valdymas 8”.

Detaliau

Avakompas: Buhalterija 8

Avakompas: Buhalterija 8

Buhalterinė apskaitos programa “Avakompas: Buhalterija 8“ skirta Lietuvos verslo įmonėms. Ši buhalterinė programa suteikia galimybę vesti bet kokios komercinės veiklos įmonių buhalterinę apskaitą, suprantamai pateikti ekonominę informaciją įmonių vadovams, suformuoti finansinę atskaitomybę ir mokesčių deklaracijas.
Buhalterinė programa “Avakompas: Buhalterija 8“ yra pilnai paruošta būsimam Euro įvedimui.

Detaliau

Dietinis maitinimas

Dietinis maitinimas

Maisto produktų apskaitos bei patiekalų gamybos sistema “Dietinis maitinimas“ skirta socialinės globos ir rūpybos bei sveikatos priežiūros įstaigoms.
Programą “Dietinis maitinimas” sėkmingai naudoja dešimtys pensionatų, specialiųjų mokyklų ir kitų socialinės globos ir rūpybos bei sveikatos priežiūros įstaigų.

Detaliau

Konsolidavimas

Konsolidavimas

Atskaitomybės konsolidavimo sistema „Konsolidavimas“ skirta vidutinės ir didelės struktūros organizacijoms, kuriose dalis informacijos iš skyrių, padalinių, filialų ar kitų struktūrinių vienetų surenkama ataskaitomis. Joje numatytos lanksčios elektroninių ataskaitų sukūrimo, duomenų kontrolės ir analizės priemonės.

Detaliau