Darbo užmokesčio ir personalo valdymas

Darbo užmokesčio apskaitos sprendimas gerokai palengvina buhalterio darbą, o kiek didesnėje įmonėje be jo neįmanoma ir apsieiti. Juk iš sistemos galima formuoti pranešimus Sodrai, tabelius, priskaitymo žiniaraščius, deklaracijas Sodrai ir VMI, pažymas apie pajamas ir išmokėjimus, apskaičiuoti nepanaudotas atostogas ir kt.

Personalo valdymo sprendimo pagalba įvedama, kaupiama ir analizuojam informacija apie darbuotojus (bendrosios žinios, karinė įskaita, darbinė veikla, atostogos), formuojamos darbo ir materialinės atsakomybės sutartys, formuojami įsakymai personalo klausimais (dėl priėmimo į darbą, dėl perkėlimo, dėl atostogų, dėl komandiruočių, dėl atleidimo ir pan.).

Jeigu turite klausimų ar Jums reikalinga pagalba renkantis darbo užmokesčio apskaitos ir personalo valdymo sistemą – susisiekite su mumis ir pateiksime itin patrauklų pasiūlymą!

Darbo užmokesčio ir personalo apskaitos sistemos

Prekybos valdymas 8

Prekybos valdymas 8

Verslo valdymo sistema „Prekybos valdymas 8“ leidžia kompleksiškai automatizuoti visos įmonės veiklą. Galingo funkcionalumo ir plėtimo galimybių dėka, ši sistema gali efektyviai pasitarnauti tiek augančiam, tiek stambiam verslui. Verslo valdymo sistema “Prekybos valdymas 8” yra pilnai paruošta integracijai su i.MAS (i.SAF, i.VAZ, SAF-T).

Detaliau

Avakompas: Buhalterija 8

Avakompas: Buhalterija 8

Buhalterinė apskaitos programa “Avakompas: Buhalterija 8“ skirta Lietuvos verslo įmonėms. Ši buhalterinė programa suteikia galimybę vesti bet kokios komercinės veiklos įmonių buhalterinę apskaitą, suprantamai pateikti ekonominę informaciją įmonių vadovams, suformuoti finansinę atskaitomybę ir mokesčių deklaracijas.
Buhalterinė programa “Avakompas: Buhalterija 8“ yra pilnai paruošta būsimam Euro įvedimui.

Detaliau

Darbo užmokesčio ir personalo apskaitos sistemų klientai

Gintaro baldai
Adampolis
KRINONA, UAB
GINESTRA, UAB
JOLDIJA, UAB
Irlanda
EVELKAS, UAB
DOGAS, UAB
Skorpiono takas
SANTERA, S. Videikos įmonė
FIRMA EKVINOKCIJA, UAB
Gabrilė
KEMITEK, UAB
FINCOM.LT, UAB
CASCADA
LORANNA GROUP, UAB
RIGALIT LIETUVA, UAB
JUNGTINIS TIEKIMAS, UAB
Lonersa
SVELITUS, UAB
GARSŲ PASAULIO ĮRAŠAI, UAB
Fotinija
Pilnas iždas