Sandėlio atsargų valdymas

Sandėlio valdymo sprendimas užtikrina detalią sandėlio atsargų apskaitą ir visapusišką kontrolę. Partijų apskaita, be kita ko, gali būti vedama pagal serijinius numerius, galiojimo laiką, sertifikatus. Yra galimybė savo nuožiūra nustatyti papildomas partijų charakteristikas (spalvą, dydį ir pan.).

Yra galimybė naudoti ir adresinės apskaitos sprendimą (supaprastintai – tai prekių apskaita pagal sandėlio celes, lentynas). Sprendimą galima naudoti kaip “Prekybos valdymas 8” dalį arba kaip savarankišką programą (sandėlio valdymo sistemą), integruojamą su kitomis apskaitos programomis (pvz.: Navision, Rivilė, Pragma ir t.t.).  

Jeigu turite klausimų ar Jums reikalinga pagalba renkantis sandėlio valdymo sistemą – susisiekite su mumis ir pateiksime itin patrauklų pasiūlymą!

Sandėlio valdymo sistemos

Prekybos valdymas 8

Prekybos valdymas 8

Verslo valdymo sistema „Prekybos valdymas 8“ leidžia kompleksiškai automatizuoti visos įmonės veiklą. Galingo funkcionalumo ir plėtimo galimybių dėka, ši sistema gali efektyviai pasitarnauti tiek augančiam, tiek stambiam verslui. Verslo valdymo sistema “Prekybos valdymas 8” yra pilnai paruošta integracijai su i.MAS (i.SAF, i.VAZ, SAF-T).

Detaliau

Specializuota sandėlio valdymo sistema (SVS)

Specializuota sandėlio valdymo sistema (SVS)

Sandėlio valdymo sistema sukurta toms įmonėms, kurių poreikių netenkina tradicinės sandėlio apskaitos funkcijos. Taip nutinka tuomet, kai sandėlyje yra šimtai ir tūkstančiai lentynų su dešimtimis ir šimtais tūkstančių prekių.
Sandėlio valdymo sistema integruojama su kitomis apskaitos ir verslo valdymo sistemomis.

Detaliau

Sandėlio valdymo sistemos klientai

Gintaro baldai
ARX – Škoda atstovybė Lietuvoje
Adampolis
KRINONA, UAB
GINESTRA, UAB
JOLDIJA, UAB
Irlanda
EVELKAS, UAB
DOGAS, UAB
Skorpiono takas
SANTERA, S. Videikos įmonė
KEMITEK, UAB
CASCADA
PROTON ENGINEERING, UAB
RIGALIT LIETUVA, UAB
JUNGTINIS TIEKIMAS, UAB
SVELITUS, UAB
GARSŲ PASAULIO ĮRAŠAI, UAB