Sprendimai viešajam sektoriui

Šiuo metu viešajam sektoriui galime pasiūlyti dvi skirtingas programas. Viena yra skirta maisto produktų ir patiekalų apskaitai socialinės globos ir rūpybos įstaigose, kita – atskaitomybės konsolidavimui didelės struktūros organizacijose.

Jeigu turite klausimų ar Jums reikalinga pagalba renkantis apskaitos ar valdymo sistemą viešajam sektoriui – susisiekite su mumis ir pateiksime itin patrauklų pasiūlymą!

Specializuotos apskaitos sistemos viešajam sektoriui

Dietinis maitinimas

Dietinis maitinimas

Maisto produktų apskaitos bei patiekalų gamybos sistema “Dietinis maitinimas“ skirta socialinės globos ir rūpybos bei sveikatos priežiūros įstaigoms.
Programą “Dietinis maitinimas” sėkmingai naudoja dešimtys pensionatų, specialiųjų mokyklų ir kitų socialinės globos ir rūpybos bei sveikatos priežiūros įstaigų.

Detaliau

Konsolidavimas

Konsolidavimas

Atskaitomybės konsolidavimo sistema „Konsolidavimas“ skirta vidutinės ir didelės struktūros organizacijoms, kuriose dalis informacijos iš skyrių, padalinių, filialų ar kitų struktūrinių vienetų surenkama ataskaitomis. Joje numatytos lanksčios elektroninių ataskaitų sukūrimo, duomenų kontrolės ir analizės priemonės.

Detaliau

Specializuotų apskaitos sistemų viešajam sektoriui klientai

KAUNO SPECIALIOJI MOKYKLA
LIETUVOS AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ UGDYMO CENTRAS
GENERALINĖ MIŠKŲ URĖDIJA PRIE AM
PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTAS PRIE VRM
ATGAIVA TAU, UAB
PRIENŲ GLOBOS NAMAI