Tiekimo grandinės valdymas

Tiekimo grandinės valdymo sprendimas (SCM) padeda prognozuoti ir efektyviau valdyti prekių kiekius sandėlyje, sumažina netikrumą ir riziką tiekimo grandinėje. Sprendimas palaiko bent keletą poreikio nustatymo algoritmų, kuriuos galima taikyti skirtingoms prekių grupėms.

Tiekimo užsakymų vykdymo kontrolės priemonės leidžia nepasimesti tarp to kokios pozicijos užsakytos, kokios gautos, kokios ir kada gautinos.

Yra realizuota integracija su specializuotomis tiekimo valdymo sistemomis “ANT” ir “Stock-M”.

Jeigu turite klausimų ar Jums reikalinga pagalba renkantis tiekimo grandinės valdymo sistemą – susisiekite su mumis ir pateiksime itin patrauklų pasiūlymą!

Tiekimo valdymo sistemos

Prekybos valdymas 8

Prekybos valdymas 8

Verslo valdymo sistema „Prekybos valdymas 8“ leidžia kompleksiškai automatizuoti visos įmonės veiklą. Galingo funkcionalumo ir plėtimo galimybių dėka, ši sistema gali efektyviai pasitarnauti tiek augančiam, tiek stambiam verslui. Verslo valdymo sistema “Prekybos valdymas 8” yra pilnai paruošta integracijai su i.MAS (i.SAF, i.VAZ, SAF-T).

Detaliau

Specializuota sandėlio valdymo sistema (SVS)

Specializuota sandėlio valdymo sistema (SVS)

Sandėlio valdymo sistema sukurta toms įmonėms, kurių poreikių netenkina tradicinės sandėlio apskaitos funkcijos. Taip nutinka tuomet, kai sandėlyje yra šimtai ir tūkstančiai lentynų su dešimtimis ir šimtais tūkstančių prekių.
Sandėlio valdymo sistema integruojama su kitomis apskaitos ir verslo valdymo sistemomis.

Detaliau

Tiekimo valdymo sistemos klientai

Gintaro baldai
Adampolis
ARX – Škoda atstovybė Lietuvoje
KRINONA, UAB
GINESTRA, UAB
JOLDIJA, UAB
Irlanda
EVELKAS, UAB
DOGAS, UAB
Skorpiono takas
SANTERA, S. Videikos įmonė
KEMITEK, UAB
CASCADA
RIGALIT LIETUVA, UAB
JUNGTINIS TIEKIMAS, UAB
SVELITUS, UAB
GARSŲ PASAULIO ĮRAŠAI, UAB